Telefon
WhatsApp
Hakkımızda

Hakkımızda

İnşaat, konut ve yapı sektörü, kentsel dönüşüm, taahhüt işleri ülkemizin önde gelen sektörleri arasındadır. Konut ve yapı sektöründe yaşam alanları oluşturmayı hedef alan Meşale Taahhüt Yapı İnş. Nak. San. Tic. A.Ş. , yurt içinde ve dışında proje oluşturmaktan teslime kadar tüm süreçleri titizlikle takip eder ve tarafları memnun edecek şekilde sonuçlandırır. Konutları yuva, binaları yaşam alanı olarak görerek herkesin içinde kendini mutlu hissettiği ortamlar oluşturmayı gaye edinmiştir.
Bina ve konut inşaatları yanında kentsel dönüşüm, proje geliştirme, mimarlık, mühendislik, restorasyon, dekorasyon işleri de yapan Meşale Taahhüt Yapı İnş. Nak. San. Tic. A.Ş.  , edindiği tecrübesi ve uzman kadrosu ile müşterilerinin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda tam müşteri memnuniyetini hedef almaktadır. Güven, dürüstlük ve kalite en önemli özelliklerindendir.
Faaliyet alanlarını her gün çeşitlendiren ve geliştiren Meşale Taahhüt Yapı İnş. Nak. San. Tic. A.Ş. , son dönemde bina, restorasyon ve üst yapı işlerinde taahhüt işleri yapmaya başlamıştır. Bu alanda açılan ihalelere iştirak ederek kaliteden ödün vermeden şartname ve prosedürlere uygun olarak zamanından önce teslimatı hedef almaktadır.

Proje ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! 05055476865

BİZ SİZİ ARAYALIM