Telefon
WhatsApp
  • 02 Nisan 2020, 21:21
Taahhüt İşleri

Taahhüt, üstüne, üzerine alma, bir işi yapacağına dair söz verme, bir işi yapmak için resmi şekilde sözleşme, borç altına girme, vaad etme anlamına gelmektedir.
Mülkiyeti başkalarına ait olacak bir yapının yapılmasını taahhüt ederek inşaat yapan işletmelere “İnşaat Taahhüt İşletmeleri” denir. Tanımdan da anlaşıldığı üzere inşaat taahhüt işletmeleri inşaat yaptırmak isteyen gerçek ve tüzel kişiler adına inşaat yapım faaliyetlerini üstlenirler.
İnşaat yapım komple bir veya birden fazla binayı kapsadığı gibi, bir binayı veya bir kısmını, bir bölümünü de kapsayabilir. Bu durum işin tanımında net bir şekilde belirtilir.
Meşale Yapı'nın faaliyet alanı ve hizmet yelpazesi; Yurtiçi ve yurt dışında İnşaat ve Altyapı Projeleri, Oteller, Sağlık Tesisleri, Fabrika, restorasyon, tadilat gibi Genel Taahhüt İşleridir.
Taahhüt işlerinde faaliyet alanına giren ve ilgilendiğimiz projeler hakkında şartname incelenmekte, ön fizibilite çalışması yapılmakta ve makul olan projelere teklif verilmektedir.
Taahhüt işlerindeki temel amaç taahhütü şartname ve prosedürlere uygun olarak kaliteli bir şekilde zamanından önce teslim etmektir

Paylaş

Bize Soru Sorun

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM

Proje ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! 05055476865

BİZ SİZİ ARAYALIM