Telefon
WhatsApp
  • 02 Nisan 2020, 21:20
Gayrimenkul Proje Geliştirme & İnşaat

Gayrimenkul Proje Geliştirme’nin amacı; ekonomik yatırımların önemli bir kısmını oluşturan gayrimenkul yatırımlarının, hem yatırımcının hem de ülkenin ekonomik menfaatleri çerçevesinde değerlendirilmesini sağlayacak şekilde projelendirilmesi ve hayata geçirilmesidir. Zaman zaman iniş çıkışlar yaşansa da ülkemizde yaşanmakta olan hızlı şehirleşme ve kentsel dönüşüm olayları, şehirlerimizde çok dinamik bir gayrimenkul ve emlak piyasası yaratmaktadır.
Bu durum, yeni alanların ekonomiye kazandırılması şeklinde olduğu gibi mevcut binaların kentsel dönüşüm yoluyla yenilenmesi şeklinde de olmaktadır.
Müteaahhit firma proje alanı olan gayrimenkulü satın alarak proje geliştirebildiği gibi gayrimenkul malikleri ile kat karşılığı vb anlaşma yaparak da proje geliştirebilir.
Projelerin başarısı, projenin bulunduğu mekana, zemin sağlamlığına, projenin özgünlüğüne ve kalitesine bağlı olarak artmaktadır.
MEŞALE YAPI, ilgilendiği gayrimenkul projelerine müşterilerinin talepleri doğrultusunda, uzman ekibi ile ön fizibilite çalışması yapar, kendinden değerler katarak titiz bir çalışma ile proje hazırlar. Projenin kabul görmesi ile ön çerçevesi çizilen sözleşme netleştirilir, süreç ve şartlar özetlenir, noterden imzalanır. Gerekli izin ve resmi işlemlerin ardından üretime geçilir.
Meşale Yapı, sürecin başından sonuna kadar hatta teslimat sonrası hizmetlere kadar proje ile birebir yakından ilgilenir. Kalite ve standartlardan ödün vermez. Son teknolojileri takip eder ve bunları kullanır. Müşterilerine, yaşam kalitesini artıran uygun fiyatlarla konut sahibi olmayı kolaylaştıran yöntemler sunar. Müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Proje tamamlama ve satış sonrası garantisi verir ve taahhütlerini zamanında yerine getirir.
MEŞALE YAPI, gayrimenkulünüzün küçük veya büyük olmasına, tek veya çoklu bina olmasına bakmaksızın gereken önemi verir ve projeler ile ilgilenir. Anlaşma sağlanması halinde gereken süreçleri takip eder, inşaatı tamamlar.

Paylaş

Bize Soru Sorun

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM

Proje ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! 05055476865

BİZ SİZİ ARAYALIM