Telefon
WhatsApp

Uzman Mühendislik

Tüm projelerimizi mühendislerimiz tarafından hazırlıyoruz

15 Yıllık Deneyim

Sektörde geçirdiğimiz 15 yıllık tecrübemizle sizlere hizmet veriyoruz.

Avrupa Standartları

Tüm beton ve inşaat malzemelerimiz Avrupa standartlarına uygundur.

Anahtar Teslim Projeler

Size özel sunulan tekliflerle, evinizi anahtar teslim alın.

Adres

Küçükçamlıça Mah. Ovabaşı Sok. No:20/2 Üsküdar İstanbul

Telefon

05055476865

E-Posta

info@mesaleyapi.com

Hakkımızda
Hakkımızda

Hakkımızda

İnşaat, konut ve yapı sektörü, kentsel dönüşüm, taahhüt işleri ülkemizin önde gelen sektörleri arasındadır. Konut ve yapı sektöründe yaşam alanları oluşturmayı hedef alan Meşale Taahhüt Yapı İnş. Nak. San. Tic. A.Ş. , yurt içinde ve dışında proje oluşturmaktan teslime kadar tüm süreçleri titizlikle takip eder ve tarafları memnun edecek şekilde sonuçlandırır. Konutları yuva, binaları yaşam alanı olarak görerek herkesin içinde kendini mutlu hissettiği ortamlar oluşturmayı gaye edinmiştir.
Bina ve konut inşaatları yanında kentsel dönüşüm, proje geliştirme, mimarlık, mühendislik, restorasyon, dekorasyon işleri de yapan Meşale Taahhüt Yapı İnş. Nak. San. Tic. A.Ş.  , edindiği tecrübesi ve uzman kadrosu ile müşterilerinin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda tam müşteri memnuniyetini hedef almaktadır. Güven, dürüstlük ve kalite en önemli özelliklerindendir.
Faaliyet alanlarını her gün çeşitlendiren ve geliştiren Meşale Taahhüt Yapı İnş. Nak. San. Tic. A.Ş. , son dönemde bina, restorasyon ve üst yapı işlerinde taahhüt işleri yapmaya başlamıştır. Bu alanda açılan ihalelere iştirak ederek kaliteden ödün vermeden şartname ve prosedürlere uygun olarak zamanından önce teslimatı hedef almaktadır.

Yıllık Tecrübe

Proje

Mutlu Müşteri

SON PROJELERİMİZ

HABER VE DUYURULAR

Kredi Notu Nedir ?

Kredi notu bankaların size kredi verip vermemekte karar vermek için kullandığı bir kriterdir. Kredi almak için başvurduğunuz zaman,bankalar sizin ödemelerinizi zamanında yapıp yapamayacağınızı tahmin etmek isterler. Bunun için de hem şu andaki net gelir hem de geçmişkredi (mortgage, tüketici kredisi, kredi kartı v.s.) bilgilerinizi kullanarak matematiksel bir şekilde hesaplanan kredi notunuza bakarlar.Kredi notunuz genellikle 400 ile 900 arasında bir rakamdır.Tüketicilerin yaklaşık %50 si 675 in altında ve %50si de 675'in üstünde kredi notu alır.

Mortgage Nedir

Türk Dil Kurumu'na göre Türkçesi "TUTSAT"tır. Bir malın kendisinin güvence olarak gösterilerek, ödünç alınan parayla satın alınması anlamına gelen iktisadi terim. İpotekli satış, ya da Mortgage'lı satış olarak da adlandırılır.

Mortgage Kanunu

9/6/1932 tarihli ve 2004 sayılı İcra ve İflâs Kanununun 45 inci maddesine birinci fıkrasından sonra gelmek üzere aşağıdaki fıkra eklenmiştir. "2499 sayılı Sermaye Piyasası Kanununun 38/A maddesinin birinci fıkrasında tanımlanan konut finansmanından kaynaklanan rehinle temin edilmiş alacaklar ile Toplu Konut İdaresi Başkanlığının rehinle temin edilmiş alacaklarının takibinde, rehnin paraya çevrilmesi yoluyla takip yapılabilir veya haciz yoluna başvurulabilir."

BİZ SİZİ ARAYALIM